İyi Bak Çanakkaleye Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

İyi Bak Çanakkaleye Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

Çanakkale’de 64 yıl önce doğan Kale Grubu, Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü anısına hazırlattığı duygu dolu filmle, herkesin Çanakkale’ye ‘iyi bakması’ ve ‘ilham alması’ gerektiğini vurgulayan bu reklam filmin havadan video çekimleri Helicam tarafından yapılmıştır..

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Arıburnu muharebelerini yönettiği tepede çekilmiş fotoğrafını anımsatan, Çanakkale’ye bakan insanların umut dolu, mağrur bakışlarına odaklanan film, Çanakkale’ye sahip çıkmanın sadece tarihine değil, doğal güzelliklerine, canlılarına, taşına, toprağına, suyuna yani geleceğine sahip çıkmak olduğu mesajını veriyor.

Değişimin yerelden başlayacağına inanan, Çanakkale’ye yaptıkları ekonomik ve sosyal yatırımlarla bilinen Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay: “Kale Grubu olarak her alanda ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan ortak değer üretmek için çalışıyoruz. Bu bilinç ve farkındalıkla daha eşit, daha adil ve daha yeşil bir dünya yaratmak amacıyla ‘İyi Bak Dünyana’ hareketi başlattık. Sürdürülebilir geleceği odağımıza alarak başlattığımız bu hareketin, kendi dünyalarımızda başlatacağımız küçük değişimlerin birleşerek, geleceği şekillendiren, dünyayı iyileştiren anlamlı bir dönüşüm haline geleceğine inanıyoruz. Bu hareketten yola çıkarak, herkesin evinden başlayarak dünyasına iyi bakması gerektiğine inanıyor, köklerimizden aldığımız ilhamla ‘İyi Bak Çanakkale’ye’ diyor ve geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerliyoruz” dedi.

 Farklı manzaralardan kesitlerin yer aldığı Havadan Video Çekimleri Helicam ekibi tarafından çekilmiştir. Drone çekimleri farklı hava koşullarından başarı ile çekilen klip için bir çok drone çekimi tekniği uygulanmıştır.