Bizimle Uçanlar

Havadan video çekim, havadan fotoğraf çekimi, drone kiralama, havadan drone çekimi, havadan canlı yayın, havadan 360 çekim hizmetlerimizden seçmeler.

Helicam, uzun yıllardır profesyonel olarak havadan çekim hizmetleri sağlamaktadır. Envanterinden bulunan en son teknoloji drone ve diğer hava çekim araçları ile en iyisi için kendini yeniler. Drone pilotlarımız ve çekim ekibimiz alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış deneyimli kişilerden oluşur.

Helicam, Türk televizyon ve dijital ekranlarında gördüğünüz bir çok dizi film, sinema filmi, klip, reklam filmi, canlı yayınlarda yer alan Havadan Video görüntülerini sağlayan ekip olarak bilinir.

Bir çok kurumsal markanın düzenli reklam filmi çekimlerinde havadan video görüntüleri Helicam tarafından sağlanır Örneğin Engin Altan Düzyatan'lı Vakıfbank reklam filmleri, ya da Sıla Gençer ile çekilmiş Oppo reklam filmleri. Dacia reklamları ve daha bir çok fazlası.

Bizimle uçanlar sayfası, yıllar içinde çekimlerinde yer alıp Havadan Video Çekimlerini gerçekleştirdiğimiz projelerin yer aldığı özel sayfadır. 

Helicam; havadan video, havadan fotoğraf, havadan 360 sanal tur, havadan canlı yayın hizmetleri sağlar. Bu hizmetleri farklı alanlar için elinde bulunan farklı hava araçları ve yan ekipmanları ile yapar. Havadan drone çekimi ihtiyaçlarında ilk başvurulan yer alan Helicam her zaman en iyisi için çalışır ve yenilenir.

Helicam, gişe rekorları kırmış sinema filmi sahnelerinden, Türk televizyon ekranlarına milyonları bağlayan dizi filmlerine, milyonları şarkılarından coşturan sanatçıların klip çekimlerine kadar bir çok projede havadan video çekimlerini gerçekleştirmiş, gerçekleştirmeye de devam edecek.