Havadan Çekim Hizmetleri

img
Havadan Çekim Hizmetleri, sinema, dizi, tanıtım filmi, düğün filmleri, emlak çekimleri, inşaat çekimleri, otel çekimleri ve turizm çekimleri için farklılaşan drone, multikopter ve diğer ekipmanlar ile sunulan havadan görüntüleme hizmetidir.

Havadan Çekim Hizmetleri, bir çok alanda kullanılabilen profesyonel ekip ve ekipmanlar ile sunulan havadan görüntülenme hizmetleridir.

Havadan Çekim Hizmetleri aşağıdaki alanlar için rahatlıkla kullanılabilir.

Sinema Film Sektörü:

Kullanımda olan tüm sinema-film ekipmanlarından daha özgür hareket imkanı olan hava araçlarımız, başka araçlarla çekim imkanı olmayan açılardan görüntü almayı sağlayarak zaman kazandırır ve emsalsiz sonuçları elinize ulaştırır.

Dizi Film Sektörü:

Son yıllarda oldukça popüler olan ve yüksek bütçeler ile çekimleri gerçekleştirilen Dizi Film projelerinde izleyiciye daha etkili görüntüler sunmak için en zor açılarda çekim yapabilen Drone ve Multikopterlerimiz ile havadan görüntüleme hizmetleri vermekteyiz.

Klip Çekimleri:

İzleyicisine, yüksek izlenme beğenisi sunmak isteyen sanatçıların şarkıları için çekilecek kliplerinde en iyi görüntü kalitesi ve en iyi etkiyi verebilmesi için havadan video çekimleri envanterimizde yer alan profesyonel Drone ve multikopterler ile sağlanmaktadır.

Tanıtım Filmleri:

Son yıllarda görsel sunumların oldukça popüler olması ile birlikte firma, kurum, kuruluş ve markaların ürün ve hizmetlerini, kurumsal kimlik ve kurumsal yapılarını müşterilerine ve ortaklarına daha iyi tanıtmak için hazırladığı Tanıtım Filmlerinde dış mekan çekimleri için ihtiyaç duyulan Havadan Vide Çekimi, Havadan Fotoğraf Çekimi hizmetleri profesyonel ekipmanlarımız ile sağlanmaktadır.

Profesyonel Fotoğrafcılar ve Stok Video - Fotoğraf Hizmetleri

Profesyonel fotoğrafçılar için havadan destek fark yaratır! Size, geçmişte mümkün olmayan yeni açılardan çekim yapma imkanı sunuyoruz. Özel gün fotoğrafçıları, ürün, reklam ve stok fotoğrafçıları için gökyüzünden alacakları kareler son derece tatminkar sonuçlar yaratır. Cihazlarımız sizin herhangi bir ekipman sağlamanıza veya yatırım yapmanıza gerek olmadan, mümkün olan en son foto-video teknolojilerini ve bunlara uygun en kıymetli lensleri ve hatta hava aracı pilotunuzu biz sağlayalım. Size yalnızca yer istasyonundan izleyerek karelere karar verip deklanşöre basmak kalsın.

İnşaat - Emlak - Yapı Sektörü:

Yaptığınız projenin tanıtımı için farklı açılara mı ihtiyacınız var? Müşterilerinizi etkilemenizi sağlayacak havadan fotoğraf ve video tanıtımları,İnşaat sahaları: Devam etmekte olan inşaat alanlarını belirli periyotlar ile aynı koordinattan fotoğraf / video çekerek size projenizin nasıl geliştiğini,İnşaat projesi başlamadan önce, kaç metreden nasıl bir manzaranın göründüğünü,İnşaat projesi başlamadan önce araziyi havadan fotoğraflayıp, fotoğraf üzerine projenizin 3D çıktısını video veya fotoğraf olarak size sunmaktayız.

Konser - Etkinlik - Özel Toplantılar:

Yüksek katılımcı sayıslarına ulaşan konser, festival, özel toplantılar ve özel etkinliklerde Canlı Yayın ya da sadece kayıt çekimleri Multikopter ve Dronelarımız ile havadan gerçekleştirilmektedir.

Düğün - Parti Çekimleri:

En özel günleriniz için en özel görüntüleri elde etmeniz için her açıdan üstün kareler yakalacak havadan video ve fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Sanal Tur - VR 360 Çekimleri:

Yeni görüntüleme teknolojileri ile birlikte, her türlü alanda 360 video deneyimi yaşatmak isteyen, kitlelere özel gezinti rehberi niteliğinde görüntüler elde etmek isteyenler için profesyonel ekipmanlarımız ile Sanal Tur - VR 360 çekimleri gerçekleştiriyoruz.