Drone Çekimi Fiyatları 2021

Drone Çekimi Fiyatları 2021
Drone çekimi yani havadan video çekim işleri popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bakalım drone çekim fiyatları nasıl değişiyor.

Havadan Video Drone Çekim Fiyatları

Havadan video çekimleri yani drone çekim fiyatları çekim şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Çekim alanı, coğrafi yapı, çekim yöntemi, çekimi yapılacak yer ve ürün sabitliği kullanılacak ekipman çeşitliliği fiyatları etkileyen faktörlerdir. 

Helicam, havadan video, havadan fotoğraf, havadan canlı yayın ve havadan 360 sanal çekimlerde en yüksek görüntü kalitesini sağlayacak drone ve kamera ekipmanları kullanılmaktadır. Helicam envanterinden dünyaca ünlü drone üreticilerinin en iyi drone modellerini bulundurur. Yine sahip olduğu havadan görüntüleme ekipleri alanların uzman ve tecrübeli profesyonellerden oluşur. Bu sayede en kaliteli işi en uygun fiyata size sunmaktadır.

Drone kiralama ya da drone çekim hizmeti projenizin bize sunumunun ardından kullanılacak ekipman, işin süresi, çekim bölgesi ve kullanılacak yan ekipmanlar belirlenerek fiyatlandırılır. Drone çekim fiyatınızı aslından sizin projeniz belirler. Sabit olan fiyatlar sadece ekipmanların günlük kiralama bedelleridir. 

Drone kiralama fiyatları, drone kiralama şirketleri tarafından günlük 1500 TL ile 5000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Bu sadece profesyonel drone kiralama fiyatıdır. Yan ekipmanlar, havadan görüntüleme uzmanları, ulaşım, montaj, kurgu vb. diğer prodüksiyon ve kiralama hizmetleri bu fiyatlara dahil değildir.  

Helicam sadece bir drone kiralama ajansı ya da şirketi değildir. Helicam size profesyonel olarak Havadan Görüntüleme Hizmeti sağlar. İhtiyaç duyduğunuz havadan video, fotoğraf yani drone çekimlerini anahtar teslim olarak sağlar.

Drone çekimleri sertifikalı drone pilotları tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu yasaların mecbur kıldığı bir kriterdir. Havadan çekim kalitesini kullanılan drone ile beraber drone pilotunun tecrübesi belirlemektedir. Yönetmenin istediği veya planladığı etkiyi yaratmak adına doğru çekim modlarını ve yöntemlerini başarılı şekilde uygulayabilmelidir. Buda bir diğer drone çekim fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri olmaktadır.