Ford Focus Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

Ford Focus Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

Yeni Ford Focus Reklam Filmi havadan video çekimleri Helicam tarafından yapılmıştır.

Ford’un, C segmentine 20 yıldır ilham olan Focus, efsane haline gelmiş mirasını yeni Ford Focus ile geleceğin dünyasına taşıyor ve akıllı otomotiv alanına da ilham kaynağı oluyor. 

Türk otomobil kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen sedan versiyonuyla beraber geçtiğimiz günlerde pazara sunulan yeni Ford Focus’un reklamı bugün gösterilmeye başlayacak. Reklam filmi, Ford Otosan ve GTB Türkiye iş birliği ile aynı Focus gibi Türkiye’ye özel olarak hazırlandı.

Helicam, alanında uzman havadan görüntüleme personeli (drone pilotu), son teknoloji hava araçları (drone ve multikopter) ile yüksek irtifalarda ihtiyacınız olan havadan video ve havadan fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmektedir. 

Havadan Video Hizmetlerimiz; reklam filmleri, dizi filmler, sinema filmleri, klip çekimleri ve canlı yayınlar gibi bir çok farklı sektör için kullanılabilmektedir.

Kiralık Drone ve multikopterlerimiz her türlü çekime uyacak yan ekipmanlar ve profesyonel havadan çekimlerinizi yapacak personel ile sizlerin hizmetindedir.