Oppo Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

Oppo Reklam Filmi- Havadan Video Çekimi

Oppo'nun yeni ürünün reklam filminde yer alan havadan video çekimleri ve drone video çekimleri Helicam tarafından yapılmıştır.

Gençlerin, kendi hayatlarında başrolde olduklarını vurgulayan yeni Reno5 Serisi’nin reklam filmi, markanın yeni dönem yaklaşımının ipuçlarını verirken genç tüketicisiyle marka arasındaki bağı güçlendirmeyi hedefliyor.

OPPO, lokomotif ürünü olan Reno Serisi’nin iletişimine, yeni çıkan OPPO Reno5 Serisi ile devam ediyor. Son iki kampanyadır, ‘Hayatım Benim Koleksiyonum’ stratejisiyle tüketicilerin karşısına çıkan OPPO Reno Serisi, yeni kampanyada bu konumlandırmayı güçlendirirken gençleri işin merkezine koyan bir yaklaşım sergiliyor.

Helicam, alanında uzman havadan görüntüleme personeli (drone pilotu), son teknoloji hava araçları (drone ve multikopter) ile yüksek irtifalarda ihtiyacınız olan havadan video ve havadan fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmektedir. 


Havadan Video Hizmetlerimiz; reklam filmleri, dizi filmler, sinema filmleri, klip çekimleri ve canlı yayınlar gibi bir çok farklı sektör için kullanılabilmektedir.


Kiralık Drone ve multikopterlerimiz her türlü çekime uyacak yan ekipmanlar ve profesyonel havadan çekimlerinizi yapacak personel ile sizlerin hizmetindedir.